Dětské postele a matrace

Dětské postele a matrace - ourbaby.cz Detské postele a matrace - ourbaby.sk
infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Nacházíte se: Hlavní stránka > Nočníky

Produkty v kategorii

Dětský nočník RewardDětský nočník Reward

1 099,- Kč

Velice populární a praktický dětský nočník. S tímto pomocníkem bude chození na nočník pro vaše děťátko radostí. Díky hravé formě a líbivému designu s držákem na toaletní papír se povinnost stane radostí a vy tak odbouráte zbytečný stres. -měkké, tvarované sedátko -může být využito také jako stolička/stupínek -pro děti od 18 měsíců do 5-ti let -rozměry: 39.

Nočník ZebraNočník Zebra

149,- Kč

Roztomilý nočník s motivem zebry se bude líbit každému děťátku. Ideální pomocník dítěte pro vstup do světa samostatnosti.

Dětské WC sedátko DinoDětské WC sedátko Dino

139,- Kč

Dětské sedátko na WC pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC.

Dětské WC sedátko ZebraDětské WC sedátko Zebra

139,- Kč

Dětské prkénko - sedátko na WC se hodí na všechny standardní typy toalet. Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC. Krásná univerzální šedá barva vhodná pro kluky i holky!

Dětské WC sedátko ŽirafkaDětské WC sedátko Žirafka

139,- Kč

Dětské sedátko na WC Žirafky pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC.

Dětské WC sedátko CarsDětské WC sedátko Cars

139,- Kč

Překrásné WC sedátko pro všechny fanoušky oblíbené pohádky Cars! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC. Motivy na produktu se často obměňují a mohou se lišit. 40 x 30 x 15 cm

Dětské WC sedátko Medvídek Pú - bíláDětské WC sedátko Medvídek Pú - bílá

139,- Kč

Dětské sedátko na WC Medvídek Pú pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC. Motivy na produktu se často obměňují a mohou se lišit. 40 x 30 x 15 cm

Nočník ŽirafkaNočník Žirafka

149,- Kč

Roztomilý nočník s motivem žirafek se bude líbit každému dítěti. Ideální pomocník dítěte pro vstup do světa samostatnosti. Díky anatomickému tvarování a vysoké opěrce poskytuje dítěti pohodlné posazení. Nočník má protiskluzové okraje, díky kterým nedochází k uklouznutí při posazení.

Dětský nočník Hello KittyDětský nočník Hello Kitty

119,- Kč

Pohodlný a praktický nočník s nálepkou kočičky Hello Kitty pro nácvik toalety vašeho dítěte. Rozměry: délka - 29 cm šířka - 29 cm výška - 22 cm

Dětský nočník DinoDětský nočník Dino

149,- Kč

Nočník s motivem roztomilých dinosaurů se bude líbit každému děťátku. Ideální pomocník dítěte pro vstup do světa samostatnosti. Díky anatomickému tvarování a vysoké opěrce poskytuje dítěti pohodlné posazení. Nočník má protiskluzové okraje, díky kterým nedochází k uklouznutí při posazení.

Dětské WC sedátko Hello KittyDětské WC sedátko Hello Kitty

79,- Kč

Praktické dětské růžové WC sedátko s oblíbenou kočičkou Hello Kitty pro děti, které se učí chodit na toaletu. Navrženo a vyrobeno s vysokou přesností. Vhodné pro všechny standardní typy toalet.

Nočník ZOONočník ZOO

79,- Kč

Roztomilý nočník s motivem zebry se bude líbit každému děťátku a zároveň mu pomůže s učením základních návyků a hygieny.

Nočník medvídek a přáteleNočník medvídek a přátele

149,- Kč

Krásný nočník v pestrých barva bude ideálním a krásným pomocníkem dítěte pro vstup do světa samostatnosti. Díky anatomickému tvarování a vysoké opěrce poskytuje dítěti pohodlné posazení. Nočník má protiskluzové okraje, díky kterým nedochází k uklouznutí při posazení.

Dětský nočník My FunDětský nočník My Fun

629,- Kč

Začít učit děti chodit na nočník My Fun se stane zábavou. - slouží i jako stupínek pro snadnější přístup např. k umývadlu - pro děti od 18 měsíců do 5-ti let - po odklopení horního prkýnka zvětšíte objem a nočník může - -- - používat dítě i ve vyšším věku - součástí balení jsou nálepky, kterými si může děťátko nočník samo vyzdobit - mísu lze vyjmout pro snadné čištění

Dětské WC sedátkoDětské WC sedátko

59,- Kč

WC sedátko s obrázkem kačenky pro děti, které se učí chodit na toaletu. Navrženo a vyrobeno s vysokou přesností.

Nočník Hello Kitty - bílýNočník Hello Kitty - bílý

119,- Kč

Veselý pomocník se základními návyky děťátka s obrázkem kočičky Hello Kitty v bílém provedení. Perfektní pro základní nácvik toalety. Rozměry: délka - 29 cm šířka - 29 cm výška - 22 cm

Fisher Price zelený nastavitelný nočníkFisher Price zelený nastavitelný nočník

1 199,- Kč

Nočník, který pomáhá dětem cítit se při vykonávání potřeby pohodlně, bezpečně a uvolněně. Přispívá k zjednodušení výuky chození na nočník! Je ho možné nastavit do dvou výšek, není pak nikdy příliš nízký ani příliš vysoký. Má loketní opěrky a pohodlné, vysoké opěradlo. ZELENÝ NASTAVITELNÝ NOČNÍK je navržen tak, aby se kluci od nemluvněte do batolecího věku s jistotou dostali na i z něj.

Dětské WC sedátko FrozenDětské WC sedátko Frozen

139,- Kč

Dětské sedátko na WC Frozen pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC. 40 x 30 x 15 cm

Dětský nočník s volantemDětský nočník s volantem

449,- Kč

Krásný nočník s otáčecím volantem a klaksonem. Vrchní díl s volantem lze odstranit a spodní díl nočníčku bezpečně vylít a vyčistit. výška v cm 28 šířka v cm 43 hloubka v cm 31

Dětské WC sedátko MickeyDětské WC sedátko Mickey

139,- Kč

Překrásné WC sedátko pro všechny fanoušky oblíbeného Mickeyho! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC. Motivy na produktu se často obměňují a mohou se lišit. 40 x 30 x 15 cm

Dětský nočník FrozenDětský nočník Frozen

149,- Kč

Krásný nočník s motivem z oblíbené pohádky Frozen se bude líbit každé malé obdivovatelce Anny a Elsy. Ideální pomocník dítěte pro vstup do světa samostatnosti. Nočník má protiskluzové okraje, díky kterým nedochází k uklouznutí při posazení. 38 x 27 x 24 cm

Nočník ZebraNočník Zebra

149,- Kč

Roztomilý nočník s motivem zebry se bude líbit každému dítěti. Ideální pomocník dítěte pro vstup do světa samostatnosti. Díky anatomickému tvarování a vysoké opěrce poskytuje dítěti pohodlné posazení. Nočník má protiskluzové okraje, díky kterým nedochází k uklouznutí při posazení.

Dětské WC sedátko ZebraDětské WC sedátko Zebra

139,- Kč

Dětské sedátko na WC Zebra pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC.

Dětské WC sedátko Medvídek a přáteleDětské WC sedátko Medvídek a přátele

139,- Kč

Dětské sedátko na WC Medvídek a přátele pro všechny standardní typy toalet! Ergonomicky tvarované! Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC.

Dětské WC sedátko ClassicDětské WC sedátko Classic

139,- Kč

Snadno přenosné dětské sedátko na WC se hodí na všechny standardní typy toalet. Anatomicky tvarované a snadno omyvatelné. Pro zvýšení komfortu a bezpečnosti má sedátko protiskluzový okraj pro bezpečné upevnění na WC.

Kategorie zboží
Vyhledávání

Naši zákazníci
pic076.jpg p1011406.jpg postylka-princess-i-spovelecenim-p.beseova.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby.cz - Obchod pro děti