Dětské postele a matrace

Dětské postele a matrace - ourbaby.cz Detské postele a matrace - ourbaby.sk
infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413

Dětská skluzavkaDětská skluzavka

959,- Kč

Fantastická dětská skluzavka s prodlouženým sjezdem, které zaručuje "hladké přistání". Područky jsou perfektním řešením pro aktivní děti. Ideální hračka na zahradu, vhodná také do interiérů, školek atd. Popis - skluzavka je vyrobená z kvalitního materiálu - délka klouzačky: 135 cm - pevná, stabilní konstrukce - jednoduchá montáž - certifikováno CE - pevná základna - područky pro větší bezpečnost - k dispozici ve 3 barvách: červené, zelené a modré rozměr balení: 129 x 42 x 15 cm

Pískoviště ŽabkaPískoviště Žabka

1 349,- Kč

Dětské plastové pískoviště s krytem, ve tvaru žáby, které je vhodné pro každé dítě. Pískoviště je prostorné s velmi pevným dnem. Je vyrobeno z plastu, který je odolný vůči UV záření. Po nalití vody může pískoviště sloužit jako dětský bazén. Pískoviště obsahuje plachtu, která zabrání pronikání vlhkosti a nečistot.

Dětský zahradní domeček s plotemDětský zahradní domeček s plotem

4 599,- Kč

Nádherný dětský plastový domeček s plotem v pestrých barvách je příjemným místem her v zahradě pro každé dítě. Domeček je vybavený otevíratelnými dveřmi, okenicemi, plotem a prodlouženou střechou, která vytváří terasu. Vhodný nejen na zahradu, ale i do interiérů. Domeček je vyroben z plastu, který je odolný vůči UV záření.

Pískoviště BeruškaPískoviště Beruška

1 229,- Kč

Dětské plastové pískoviště s krytem, ve tvaru berušky, které je vhodné pro každé dítě. Pískoviště je prostorné s velmi pevným dnem. Je vyrobeno z plastu, který je odolný vůči UV záření. Po nalití vody může pískoviště sloužit jako dětský bazén. Rozměry: 117 x 101 x 30 cm

Dětské hřiště SlůněDětské hřiště Slůně

2 799,- Kč

Dětské hřiště - centrum rozmanitých aktivit pro děti! Ideální hračka na zahradu, vhodná také do interiérů, školek atd. - skluzavka - koš na košíkovou - fotbalová branka - široké schody - míč Popis - hrací hřiště je vyrobeno z kvalitního materiálu - pevná, stabilní konstrukce - jednoduchá montáž rozměr: 130 x 82 x 55,5 cm 1 balík: 93x27x56 cm Věk: 2 - 6 let.

Kategorie zboží
Vyhledávání

Naši zákazníci
martinka-k.ii.jpg p7040046.jpg p.-eva-hollosiova-meda-pu.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby.cz - Obchod pro děti