Dětské matrace Ourbaby JUNIOR

Řada matrací JUNIOR (tzv. polokokos) je vhodná pro starší děti, které ocení výběr ze dvojí tvrdosti matrace (3 a 4 z 1-5). Maximální nosnost těchto matrací se pohybuje v rozmezí 50-80 kg.

Jádro matrace tvoří 2 vrstvy:

  • deska z kokosových vláken pečlivě slisovaných do kompaktního celku, tato deska je tvrdší stranou matrace o tvrdosti 4 na stupnici 1 až 5
  • PUR pěna o střední tvrdosti 3 na stupnici 1 až 5

Antibakteriální matrace řady JUNIOR jsou oblíbené pro své vlastnosti, kterými jsou: výborný odvod potu a vlhkosti; odolnost vůči plísním a roztočům; pružnost a vzdušnost. Dvojí tvrdost dětské matrace je zajištěna díky těmto materiálům:

Kokosová vlákna jsou uvnitř dutá a elastická. Nepráší ani nepíchají. Tento materiál výborně odvádí vlhkost a napomáhá proudění vzduchu.

Polyuretanová pěna (PUR) je na všech místech středně tuhá (3 z 1-5), a proto na všech místech poskytuje stejnou oporu pro tělo dítěte.

Hypoalergenní povlak matrace snadno vyperete v automatické pračce 40° C. Pro zachování dlouhé životnosti matrace doporučujeme používat chránič matrace a nepromokavé prostěradlo.

Koupit