O značce Ourbaby aneb odhalení tajemství dětských matrací

Příběh matrací značky Ourbaby začíná narozením malé holčičky, která potřebovala svou 1. matraci do postýlky. Jaká matrace to byla? A co stojí za úspěchem české značky Ourbaby, pod kterou dětské matrace putují do dětských postýlek po celé Evropě? To vše se dozvíte v našem příběhu.

První dítě a první matrace

Když se narodila naše první dcerka, potřebovala kvalitní a vzdušnou matraci. Dostatečně pevnou, aby měla zdravá zádíčka a probouzela se spokojená. Věděli jsme, že jedna matrace až do dospělosti stačit nebude, a tak jsme hledali takovou, která bude kvalitní a levná zároveň.

Do postýlky jsme našemu miminku nakonec vybrali matraci v kombinující pohanku, molitan a desku z kokosového vlákna. Postupem času jsme kupovali větší matrace, aby se naše dítě mohlo spokojeně převalovat. Matrace byla vždy alespoň o 20 cm delší než kolik zrovna naše dcera měřila. Ve svých sedmi letech dostala svou první větší matraci (180x80cm) do velké postele. A vypadá to, že už jí tento rozměr matrace vydrží.

zakladatele_znacky_Ourbaby

Narození druhého dítěte a značky Ourbaby

Rok se s rokem sešel a my čekali naši druhou dceru. Tehdy jsme věděli 2 věci:

  • Dětská matrace nemusí být drahá, aby byla kvalitní.
  • Tajemství příjemného dětského spánku si nemůžeme nechat pro sebe.

Oslovili jsme několik evropských a českých výrobců matrací. Osobně jsme je navštívili a společně navrhli 5 základních řad matrací pro děti (Junior, Baby, Visco, Latex, Basic), které se od sebe liší materiálem.

Když jsme v roce 2009 hledali to správné jméno pro naši značku dětských matrací netrvalo dlouho a název byl na světě. Na začátku nás přece inspirovalo naše dítě, a tak naše matrace dostaly značku Ourbaby.

manželé Lukovi
Ourbaby®